30 yıllık denim deneyimine sahip olarak 2008 yılında İstanbul’da kurulan Berk Konfeksiyon  Bugün dünyanın en büyük hazır giyim ve denim  tedarik noktalarından biri;

Denim giyim imalatında Türk kültürünün en büyük mirası üzerine inşa edilmiştir. Denim giyimde uzmanlaşan Berk Konfeksiyon, bu kültürel mirası çağdaş giyim tasarımlarına entegre edebilecek profesyonel bir kapasiteye sahiptir.

Firma 2012 yılında Rodi Jeans markasını satın alarak  bünyesine kattı. 30 yıllık tecrübesiyle yoluna devam eden ve bu tecrübesini üretim aşamasının her anına dahil eden firma, halihazırda 240 noktadaki bayileri ve e ticaret hizmetleriyle iddialı konuma geldi.

İş Değerlerimiz

Hiç şüphesiz  Berk Konfeksiyon temel iş değeri, aktif tedarik zinciri ve yüksek çalışan bağlılığı ile desteklenen nihai ürünlerin genel kalitesidir. Ürünlerimizin kalitesi, en iyi kumaş tedarikçilerinden toplu olarak satın alınan yüksek kaliteli malzemeden ve doğru ve dikkatli denim süreçleriyle uygulanan profesyonel uzmanlıktan kaynaklanmaktadır.

Şirketimiz güçlü bir organizasyon yapısına, sağlam bir yanıt verme süresine, siparişleri teslim etmede hızlı bir teslim süresine sahiptir. Berk Konfeksiyon geri dönüş süreleri,  operasyonel bir standart olan dört hafta gibi önemli ölçüde rekabetçi sürelere indirgenmiştir. Kurumsal kültürümüzde ve ortaklıklarımızda dürüstlük, güvenilirlik ve özgünlüğe değer veririz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR