Hakkımızda

Rodi , 1986  senesinde kurulduktan sonra yenilikçi, kaliteli koleksiyonları ve şık tasarımları ile kısa sürede giyim sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmıştır.2012 senesinde Berk Konfeksiyon  bünyesine katılan ve markalaşma yolunda yine atağa kalkan Rodi yapılan yatırımlarla birlikte toptan ve perakende sektöründe  gücünden söz etmeye devam etmektedir. 
RODİ ana marka olmak üzere, RODİ JEANS, RODİ MOOD, YARDS, BIG FREE gibi alt markaların da patenti firma tarafından alınmış ve Türkiye haricinde 70 ülkede ticaret hakkına sahip olmuştur.
Perfect Fit anlayışıyla müşterilerinin hayat tarzına, vücuduna ve kalite beklentisine mükemmel uyan jean’ler tasarlayan Rodi,  dinamik ve çıtayı sürekli yüksek tutarak hedeflerini her zaman büyüten vizyoner yönetim kadrosu ile yenilikçi bir marka olarak perakende sektöründe kendisini konumlandırdı.
 
Markalaşmanın önemini ve gerekliliğini ön görerek Berk  Konfeksiyon yatırımlarıyla büyüyen Rodi, merkezinde bulunan "müşteri odaklılık" anlayışı sayesinde müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına uygun,
dünya standartlarında ürünler sunmaktadır.
 
Giyim sektöründe sağlam ve hızlı adımlarla büyüyen Rodi, marka stratejisini "iyi kalite, makul fiyat" olarak konumlandırarak "ulaşılabilir Jean  marka" algısını güçlendirmiştir.
 
% 100 Türk sermayesi olan Rodi; tasarım, üretim, dağıtım, satış ve satış sonrası gibi tüm iş süreçlerinde kalite anlayışını makul fiyat stratejisi ile birleştirerek kaliteyi uygun fiyata alma talebini karşılayan,. güçlü bir marka olarak devamlılığını sürdürmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır